List od mieszkańców do Burmistrza i Przewodniczącego

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w sprawach mieszkańców  głos zabrał Andrzej Sobieski, który przedstawił oficjalny list do Burmistrza Dębna i Przewodniczącego Rady w sprawie przyszłości naszej gminy.

– Większości nam zależy na rozwoju naszego Miasta i Gminy. Dlatego chcemy, aby o naszej przyszłości nie decydowano bez nas. Abyśmy wspólnie rozmawiali i decydowali o sprawach dla nas i naszej przyszłości tak istotnych oraz w jakim kierunku pójdziemy. Jeśli nie podejmiemy działań w tym kierunku nikt inny nie zrobi tego za nas. Zamiast tylko narzekać chcemy podjąć tę próbę, bo wspólnie możemy więcej i mamy większe szanse by osiągnąć zamierzony cel – napisał Andrzej Sobieski na swoim facebookowym profilu, dołączając skan listu.

Zobacz także...