Paczkomat blisko Ciebie w Dębnie

Odbieraj i nadawaj swoje przesyłki wygodnie, bez kolejek.

Paczkomaty hitem w branży kurierskiej

Każdemu nadawcy przesyłek zależy na tym, by proces odbywał się sprawnie i niewiele kosztował. Odbiorca również liczy na jak najniższe koszty. Dla niego dodatkowo ważnym jest, by okres oczekiwania na paczkę był skrócony do minimum, a odbiór nie wymagał zbędnych wyrzeczeń. Wiele osób ceni sobie możliwość śledzenia swoich przesyłek, by przewidzieć termin dostawy. Wydawałoby się niemożliwym, by którakolwiek z firm kurierskich spełniała wszystkie te oczekiwania jednocześnie. A jednak, InPost wychodzi naprzeciw swoim klientom i ich nawet najbardziej szalonym życzeniom. Dzięki paczkomatom możesz nadawać paczki szybko, bez zbędnych formalności. Te, na które czekasz odbierasz wtedy, kiedy i gdzie Ci wygodnie, czasem nawet już na drugi dzień po nadaniu. W każdej chwili możesz sprawdzić status swojej przesyłki, a cała usługa kosztuje naprawdę niewielkie pieniądze. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest aspekt ekologiczny. Ponieważ kurier dostarcza wiele paczek w jedno miejsce, ogranicza emisję spalin w Twoim mieście.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, gdzie w Twojej okolicy są najbliższe paczkomaty, wystarczy, że wejdziesz na stronę https://inpost.pl/paczkomat-debno-den02a-gorzowska-paczkomaty-zachodniopomorskie lub sprawdzisz w aplikacji mobilnej InPost. Teraz w Dębnie, do Twojej dyspozycji jest już całkiem nowa maszyna przy Gorzowskiej 8. Więcej informacji o tym punkcie znajdziesz na: https://inpost.pl/paczkomat-debno-den02a-gorzowska-paczkomaty-zachodniopomorskie. Automat daje możliwość płacenia Blikiem podczas nadawania paczek.

Nadawaj i odbieraj paczki w mgnieniu oka

Nie wiesz jak nadać paczkę w paczkomacie? Bez obaw, urządzenie działa niezwykle intuicyjnie i z pewnością dasz sobie radę. Wszystko możesz załatwić przy ekranie maszyny. Inną opcją jest rejestracja przesyłki przez internet z komputera, czy telefonu, a następnie dostarczenie jej do paczkomatu. Nie musisz się nawet rejestrować. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, w którym podasz dane odbiorcy, jego oraz własny adres mailowy, wasze numery telefonu oraz określisz gabaryty paczki. Potem pozostaje już tylko opłata online i wydrukowanie etykiety. Naklejoną etykietę na przesyłkę zeskanujesz w paczkomacie i wówczas otwarta zostanie jedna ze skrytek.

Aby odebrać swoją paczkę, musisz zeskanować kod QR, który otrzymasz w powiadomieniu od InPost lub wprowadzić 6-cyfrowy kod. Inną opcją jest aktualnie otworzenie skrytki za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jednym kliknięciem na ekranie swojego telefonu odblokujesz zamek właściwych drzwiczek. Nie musisz stać w kolejce nawet jeśli na taką natrafisz.

Aplikacja mobilna InPost

Nowa apka daje wiele możliwości, które ułatwią życie zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Jeśli jesteś osobą, która prowadzi własny biznes, sprzedaż internetową lub często dokonuje zakupów online, koniecznie musisz zainstalować InPost w swoim telefonie. Dzięki temu będziesz mieć w jednym miejscu wszystkie informacje o każdej paczce przypisanej do Twojego numeru. Szybko dowiesz się o każdej zmianie statusu, a także otrzymasz przypomnienie o paczce czekającej do odbioru, gdy znajdziesz się w pobliżu danego paczkomatu.

Zobacz także...