Kolejny występ standupowców w Dębnie

fot. debno.pl

W niedzielę 26 stycznia o godzinie 19:30 na scenie Dębnowskiego Ośrodka Kultury wystąpią kolejni standupowcy. Tym razem będą to Wojtek Pięta i Damian Skóra. Zapraszamy serdecznie.

– Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży i 35 w dniu występu.  Imprezę poprowadzi Damian „Viking” Usewicz – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie. Wejściówki można kupić w biurze DOK lub na stronie internetowej.

Tym razem gośćmi podczas tego komediowego wieczoru będą:

Wojtek Pięta
Powraca na scenę ze swoim nowym materiałem „Zrzutka na alimenty”. Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach.

Damian Skóra
Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził „miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak zajebisty opis, że mnie przekonał”. Niemniej, poniżej kilka słów mających na celu zachęcenie was do wydania pieniędzy.
Osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie „Kuba Wojewódzki”. Aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Zobacz także...