240 tysięcy odsłon eDebno.pl! Znakomite miejsce na reklamę

Ponad 60 tysięcy osób generujących blisko 240 tysięcy odsłon – tak prezentują się wyniki portalu internetowego eDebno.pl w 2019 roku. Dziękujemy wszystkich mieszkańcom i sympatykom naszej gminy, które dołożyły cegiełkę do takiego wyniku.

Portal eDebno.pl cieszył się sporym zainteresowaniem w 2019 roku. Nasze serwery odnotowały ponad 60 tysięcy użytkowników, którzy łącznie wygenerowali blisko 240 tysięcy odsłon. Średnio jeden użytkownik przebywał na stronie internetowej 51 sekund. Wśród najczęściej czytanych artryłów mieliśmy program Dni Dębna, a także o wypadku w centrum miasta, czy nagraniu wideo z utraty prawa jazdy w Cychrach.

Wymienione przez nas liczby pokazują, że portal internetowy eDebno.pl to znakomite miejsce do reklamy usług. Osoby zainteresowane reklamą na naszej stronie internetowej mogą znaleźć więcej informacji w zakładce REKLAMA.

Dziękujemy za liczne odwiedziny w 2019 roku i prosimy o więcej w 2020! Zdajemy sobie sprawę, że wiele zależy tutaj od naszej pracy, jednak pamiętajcie, że robimy to po godzinach normalnej pracy – w wolnych chwilach, nie czerpiąc z tego korzyści finansowych.

Zobacz także...