Szukasz świątecznej choinki? Wiemy gdzie jest duży wybór i niskie ceny

Święta coraz bliżej, a w naszych domach niebawem powinna pojawić się choinka. Wybranie świątecznego drzewka nie musi być trudne, jeśli wiemy gdzie szukać. Duży wybór choinek znaleźć możemy na plantacji w Mieszkowicach. 

– Sprzedajemy jodły kaukaskie, świerki srebrne i pachnące świerki pospolite. Posiadamy bardzo duży wybór choinek w rozmiarach od 1m do nawet 5m. Po choinki można przyjeżdżać codziennie od 1 do 24 grudnia, w godzinach 7.00 – 21.00 (plac jest dobrze oświetlony). Choinki można wybrać na placu lub przespacerować się po plantacji i samodzielnie wybrać najładniejsze drzewko – mówi nam Tadeusz Stasiak z punktu w Mieszkowicach.

Na wybranie świątecznego drzewka można przyjechać z dziećmi, ponieważ w punkcie znajduje się dodatkowa atrakcja – koń fiordzki w zagrodzie. To łasuch, więc można mu przywieźć suchy chleb lub marchewkę ☺

DOJAZD

Punkt sprzedaży choinek znajduje pod adresem Plany 1. Na rondzie w Mieszkowicach kierujemy się  na Osinów, Cedynię. Jedziemy prosto przez miasteczko do lasu. W lesie w dalszym ciągu jedziemy prosto jeszcze kilometr i przy drogowskazie Plany 1 skręcamy w lewo. Po trzystu metrach jesteśmy u celu.

Na plantacji w Mieszkowicach dzieci mogą zobaczyć konia fiordzkiego.

Masz pytanie dotyczące choinki? Zadzwoń do Punktu Sprzedaży tel. 500 287 275.

Zobacz także...