Zimowe promocje na okna i drzwi w Homax

Wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie wykonywania dużej liczby zleceń sprawiają, że firma Homax z Dębna mocno zakorzeniła się w rynku lokalnym w montażu okien PVC, drzwi, czy przesłon zewnętrznych.

Budując lub przeprowadzając gruntowny remont domu trzeba zwrócić szczególną uwagę na stolarkę okienną, będącą jedną z kluczowych inwestycji. Doświadczenie osób pracujących w firmie Homax sprawia, że odpowiednio pomogą dobrać okna pod standard energetyczny budynku, a także komfort jego mieszkańców, gwarantując przy tym atrakcyjną cenę. W ofercie znajdują się m.in. okna marki Vetrex – wyposażone w energooszczędne profile, dwukomorowe pakiety szybowe, czy stalowe wzmocnienia.

Wysokiej jakości okna to ważny element, ale należy pamiętać również o przesłonach zewnętrznych, będących równocześnie elementem wykończeniowym domów. W bogatej ofercie Homax znajdują się moskitiery, rolety zewnętrzne, rolety typu screen, czy popularno ostatnio żaluzje fasadowe. Firma działająca w naszym regionie jako jedna z nielicznych specjalizuje się w doborze, sprzedaży, a także odpowiednim montażu. Wszystko podparte jest odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i wspominanym doświadczeniem.

Niezwykle ważną częścią wyposażenia każdego domu są drzwi – zewnętrzne i wewnętrzne. Homax w swojej ofercie posiada produkty uznanych marek, w tym Vetrex, Vikking, czy Porta. Odpowiednio wyszkoleni pracownicy pomogą wybrać drzwi, przykładając uwagę do estetyki, gwarantując również wysoką jakość i przyjemność z użytkowania.

Osoby ceniące sobie wygodę, w postaci doradztwa, sprzedaży, a następnie montażu okien, drzwi, czy przesłon, mogą kontaktować się bezpośrednio z odpowiednimi osobami. Gorąco zachęcamy do postawienia na lokalną firmę z Dębna.

Homax zachęcając do skorzystania z usług zaprasza do wykorzystania promocji zimowych. Zachęcamy do kontaktu!

Homax Dębno
ul. Adama Mickiewicza 38
74-400 Dębno
tel. 95 718 03 00
mail: kontakt@homax.com.pl
Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek – piątek: 09:00 – 17:00

Zobacz także...