6 goli w meczu Dębu Dębno

Piłkarze Dębu Dębno w sobotnie popołudnie zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Stali Lipiany.

Sobotni pojedynek rozpoczął się znakomicie dla Biało-Zielonych, którzy już po pół godzinie prowadzili 2-0. Najpierw do siatki trafił Jacek Głowaczewski, a po chwili Dmytro Voloshyn. Goście odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą trafienia Kozioła. Ten sam zawodnik zdobył również bramkę w drugiej części starcia, jednak najpierw na 3-1 trafił Jacek Jarecki. Ostatnie słowo należało do Stali a w 90 minucie do wyrównania doprowadził Michał Kochanowski.

Dąb Dębno: Swakowski – Niedźwiecki, Landowski (55′ Majewski), Gryciak, Voloshyn – Woźniak, Korczyński, Linkiewicz, Jarecki, Potapiński (65′ Kowalski) – Głowaczewski.