Grzegorz Napieralski startuje w wyborach do Sejmu RP

Doskonale znany w Dębnie Grzegorz Napieralski z Koalicji Obywatelskiej startuje w wyborach do Sejmu RP. 

Grzegorz Napieralski to osoba blisko związana z naszą Gminą. To właśnie w Dębnie znajduje się jedno z jego dwóch biur senatorskich co jest dla Dębna dużym wyróżnieniem. Jako Senator ziemi zachodniopomorskiej bardzo aktywnie uczestniczy w życiu i problemach naszej Gminy zabierając wielokrotnie głos w różnych sprawach. Często uczestniczy w naszych uroczystościach obejmując je patronatem, wspierając je oraz podnosząc ich rangę swoją obecnością zarówno w Dębnie jak i naszych wsiach. To człowiek który pokazał, że polityka to nie siedzenie za biurkiem w Warszawie, ale ciągłe przebywanie pomiędzy ludźmi rozmawiając o problemach z jakimi mierzą się na co dzień i pomagając w ich rozwiązaniu. Tym razem Senator Napieralski będzie ubiegał się o miejsce w Sejmie RP. Czy nie jest to więc osoba, która godnie będzie reprezentowała Dębno w parlamencie oraz z zaangażowaniem dbała o nasze interesy? O tym będziemy mogli zdecydować 13.10 oddając swój głos.

Zobacz także...