Dąb podejmie Osadnik w derbach!

Dąb Dębno

fot. własne

Przed zawodnikami Dębu Dębno kolejne derby Powiatu Myśliborskiego. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego w sobotnie popołudnie powalczą u siebie z Osadnikiem Myślibórz. Początek boju o godzinie 17:00.

Derby rządzą się swoimi prawami, dlatego w sobotnie popołudnie można spodziewać się wielkich emocji na stadionie przy Gorzowskiej. Piłkarze Dębu Dębno w pierwszej kolejce wygrali na wyjeździe z zespołem Morzycka Moryń, a w ostatni weekend zremisowali bezbramkowo z Drawą Drawno. Dębnianie z dorobkiem czterech punktów sklasyfikowani są na piątym miejscu w tabeli Klasy Okręgowej. Jeszcze lepiej rundę jesienną rozpoczęli zawodnicy Osadnika Myślibórz. Goście sobotniego starcia na dobry początek wygrali na wyjeździe 2-1 z Unią Dolice, by ostatnio pokonać wspominane Morzycko Moryń 3-1.

Zespoły Dębu i Osadnika spotkali się ze sobą w minionym sezonie. Biało-zieloni przegrali u siebie 0-2, by na wyjeździe ulec 1-2. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski przy ulicy Gorzowskiej. Początek sobotniego meczu o godzinie 17:00.

Zobacz także...