NA ŻYWO: Morzycko Moryń – Dąb Dębno

Drużyna Dębu Dębno na inaugurację sezonu 2019/2020 zagra na wyjeździe z Morzyckiem Moryń. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy relację tekstową na żywo prosto ze stadionu w Moryniu. Zachęcamy do śledzenia wyniku. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

1′ Mecz się właśnie rozpoczął.

7′ Na razie mecz nie obfituje w sytuacje bramkowe. Delikatna przewaga gospodarzy, lecz nie niesie za sobą niebezpieczeństwa.

8′ Dąb na prowadzeniu! Błąd obrońców Morzycka Moryń z zimną krwią wykorzystuje Damian Kuśnierczak!

14′ Odpowiedź gospodarzy. Uderzenie zza pola karnego, ale bez problemów broni Swakowski.

17′ Mocny strzał Kuśnierczaka z ostrego kąta, piłkę odbija bramkarz, ale żaden z dębnian nie dopadł do bezpańskiej futbolówki.

20′ Tym razem w ataku Morzycko. Kąśliwe uderzenie z 25. metrów, jednak ponownie pewnie w bramce Andrzej Swakowski.

23′ Na strzał zza pola karnego zdecydował się Konrad Woźniak, lecz piłka mija lewy słupek bramki.

25′ Sporo sytuacji bramkowych. Tym razem w ataku miejscowi, lecz ponownie na wyróżnienie zasługuje Andrzej Swakowski.

27′ Rzut wolny dla Morzycka. Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową jednak niecelny.

33′ Strzał z dystansu w wykonaniu Voloshyna. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

37′ Rozpędza nam się Voloshyn. Kolejna bomba w wykonaniu Ukraińca, ponownie jednak minimalnie niecelnie.

39′ Dąb może teraz mówić o szczęściu! Strzał z ósmego metra gospodarzy i fatalne pudło!

41′ Gospodarze przeważają, na szczęście Swakowski z czystym kontem.

44′ Rzut wolny dla Dębu. Do piłki podchodzi Paweł Majewski, ale przenosi ją nad poprzeczką. Nadal Dąb na minimalnym prowadzeniu.

45′ Koniec pierwszej połowy. Dąb prowadzi 1-0.

W Moryniu zaczął mocno padać deszcz. Nasz wysłannik nie zamierza się jednak poddawać i nadal będzie zdawał nam relację prosto ze stadionu.

46′ Druga część meczu się rozpoczęła. Czekamy na zmniejszenie się opadów deszczu.

48′ Seria dwóch rzutów rożnych dla Dębu. Opady deszczu ustają.

50′ Centrostrzał w wykonaniu Konrada Woźniaka. Bramkarz Morzycka bez problemów łapie piłkę.

52′ Odpowiedź miejscowych. Uderzenie z lewej strony boiska, jednak futbolówka mija bramkę strzeżoną przez Andrzeja Swakowskiego.

54′ Tym razem Dąb w ataku. Jarecki zagrał do Voloshyna, a jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany. Korner dla gości.

55′ Majewski! Ależ było blisko! Strzał obrońcy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wybijają gospodarze i kolejny róg!

60′ Pierwsza zmiana w Dębie. Mateusz Żugaj zmienia Płuskę.

61′ Słupek ratuje teraz Morzycko! Wrzutka Kuśnierczaka z lewej strony, Voloshyn dokłada nogę i futbolówka zatrzymuje się na słupku.

63′ Kibice w Moryniu oglądają ciekawe widowisko, natomiast relację śledziło już łącznie ponad 500 osób. Dziękujemy, że jesteście z nami!

64′ Jesteśmy na połowie Dębu. Niezłe dośrodkowanie z bocznej strefy boiska, jednak napastnik gospodarzy nie zdążył do piłki, która ostatecznie znalazła się poza polem gry.

67′ Druga zmiana w Dębie. Za Jacka Jareckiego na boisku melduje się Grzegorz Korczyński, który latem trafił do Dębu z Meprozetu Stare Kurowo.

68′ Opady deszczu ustały. Tymczasem bliski zdobycia bramki był Kuśnierczak. Napastnik Dębu obrócił się z obrońcą na plecach, strzelił jednak obok słupka.

70′ Tym razem gospodarze. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, strzał z ósmego metra… zupełnie nieudane!

73′ Voloshyn z Żugajem. Piłka trafia do Woźniaka, który strzelił nad poprzeczką.

74′ Nasz wysłannik chwali występ Piotra Linkiewicza w środku pola.

75′ Patryk Landowski zmienia Konrada Woźniaka.

78′ Niecodzienna sytuacja. Żółtą kartką ukarany został… trener Gracjan Wierzbicki.

80′ 2-0! Voloshyn prostopadłym podaniem uruchamia Korczyńskiego, a ten ładnym lobem pokonuje bramkarza!

82′ Aj! Mamy już tylko 2-1. Spryt napastnika Morzycka, który nie pozostał dłużny i również efektownym lobem wpakował piłkę do bramki. Swakowski mógł zachować się chyba lepiej.

84′ Zmiana w zespole Dębu. Boisko opuścił Damian Kuśnierczak, a w jego miejsce Bartosz Potapiński.

90′ Sędzia główny doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

92′ Jeszcze kilka chwil. Oby Dąb dotrwał do końca bez straty gola i 3 punkty wrócą do Dębna.

94′ Czerwona kartka dla gospodarzy!

95′ Rzut rożny dla Morzycka. wybijmy to!

95′ Dębnianie wyszli obronną ręką po rzucie rożnym. Panie Turek, kończ Pan ten mecz!

96′ Koniec meczu! Dąb Dębno wygrał 2-1 z Morzyckiem Moryń. Gole Kuśnierczaka i Korczyńskiego!

MORZYCKO MORYŃ 1-2 (0-1) DĄB DĘBNO