Dąb Dębno inauguruje sezon w Moryniu

Dąb Dębno

fot. własne

Piłkarze Dębu Dębno w najbliższą niedzielę zainaugurują zmagania w rundzie jesiennej Klasy Okręgowej gr. 2 Szczecin Południe. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego zmierzą się na wyjeździe z Morzyckiem Moryń.

Morzycko Moryń to spadkowicz z czwartej ligi. Niedzielny przeciwnik biało-zielonych po poważnych kłopotach, spadł z hukiem z ligi, aby teraz odbudować się w Klasie Okręgowej. Latem doszło w Moryniu do sporych roszad kadrowych, dlatego ich zespół może okazać się sporą niewiadomą.

Tymczasem drużyna Dębu Dębno od kilku lat występuje w rozgrywkach Klasy Okręgowej. W przerwie letniej do zespołu dołączyło kilku nowych piłkarzy, w tym Łukasz Gryciak, który swego czasu już występował przy Gorzowskiej. Ostatnio reprezentował barwy Myśli Dargomyśl. Latem szeregi biało-zielonych wzmocnił również Grzegorz Korczyński z Meprozetu Stare Kurowo, a po przerwie do drużyny wrócił Piotr Płuska. Niewykluczone, że niebawem dębnianie zakontraktują kolejnych zawodników.

Inauguracja sezonu 2019/2020 już w niedzielę 18 sierpnia na boisku w Moryniu. Początek meczu Morzycko – Dąb o godzinie 18:00. Zapraszamy serdecznie!

Zobacz także...