Komentarz Burmistrza w sprawie wyroku dla Pawła Ł.

Grzegorz KulbickiW ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat wyroku gorzowskiego sądu rejonowego dla między innymi Pawła Ł., który obecnie pełni obowiązki prezesa PWiK w Dębnie.

Przypomnijmy, że Przemysław J oraz Paweł Ł zostali skazani za niedopełnienia obowiązków w trakcie zakupu samochodu strażaków. Ponadto mieli poświadczyć nieprawdę w celu zdobycia dofinansowania na zakup wozu strażackiego. Wszystko miało miejsce jak jeszcze pracowali w Urzędzie Gminy Witnica.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Burmistrzem Grzegorzem Kulbickim. – Ponieważ wyrok nie jest prawomocny i sprawa nie dotyczy działalności spółki gminnej, więc na chwilę obecną nie podejmuję w tej sprawie żadnych kroków. Wiem, że pan Prezes odwołał się od wyroku, a ponadto od początku informował i informuje mnie rzetelnie i niezwłoczne o tej sprawie oraz o tym, że toczy się takie postępowanie. Działalność pana Prezesa w naszej spółce oceniam bardzo dobrze i do czasu rozstrzygnięcia sprawy w drugiej instancji będzie on pełnić swoją funkcję – skomentował Burmistrz Dębna.

Zobacz także...