WIDEO: Dębno inwestuje w program Mieszkanie Plus

Urząd Miejski Dębno

fot. Mateusz Kowalczyk

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o programie Mieszkanie Plus, który ma zostać wykorzystany w gminie Dębno. Gościliśmy dziennikarzy telewizji TVP 3 Szczecin, którzy przygotowali na ten temat materiał wideo.

Nowe władze Dębna stawiają na rozwój gminy inwestując m.in. w strefę przemysłową oraz w budowę nowych mieszkań. – Mamy przygotowaną działkę. W chwili obecnej uzbrajamy ją w sieć wodociągową i kanalizacyjną. Chcemy żeby na tej działce powstały mieszkania w ramach programu Mieszkanie Plus oraz z dopłatą do czynszu w ramach Mieszkania na Start – mówi Grzegorz Kulbicki, burmistrz Dębna. Gmina poprzez specjalne ankiety zbiera w tej chwili informacje jakiego typu mieszkania są najbardziej pożądane – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej szczecin.tvp.pl.

Ireneusz Stępnik z dębnowskiego Urzędu Miejskiego podkreślił, że gmina planuje postawić 50 mieszkań. Zainteresowani mogą wypełnić specjalną ankietę, na podstawie której obiekt zostanie dostosowany do potrzeb.

Cały materiał wideo możecie zobaczyć klikając TUTAJ.

Zobacz także...