Domowy mecz Dębu ze Światowidem

stadion miejski dąb dębno

fot. Maciej Sadłowski

Przed zawodnikami Dębu Dębno spotkanie dwudziestej szóstej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej, w którym zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Światowida Łobez. W sobotę zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Gorzowskiej. Początek o godzinie 16:00.

Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego nie mają za sobą udanej serii. Biało-zieloni w miniony weekend rywalizowali z Odrą Chojna, z którą przegrali 0-3, tracąc wszystkie trzy gole w drugiej części starcia. Wcześniej Dąb musiał uznać wyższość Mierzynianki Mierzyn.

To już jednak historia. Dębnianie wracają na swój obiekt, na którym ostatnio po dramatycznej końcówce ograli 6-4 ekipę Gavii Choszczno. Teraz będzie kolejna okazja na zwycięstwo, ponieważ domowym przeciwnikiem zespołu będzie Światowid Łobez. Nasz najbliższy przeciwnik w dwudziestu pięciu kolejkach uzbierał osiemnaście punktów, zajmując przedostatnie, piętnaste miejsce. Światowid w ostatniej kolejce wygrał ze wspominaną Gavią 3-1, natomiast wcześniej został ograny przez Jezioraka Szczecin 0-5.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na mecz w sobotę 18 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Gorzowskiej w Dębnie. Emocje gwarantowane!

Zobacz także...