Obozy piłkarskie dla dzieci z zagranicznymi trenerami!

obozy piłkarskie dla dzieci

fot. soccerskills.pl

Marzysz o grze przeciwko największym klubom Europy? Chciałbyś trenować pod okiem trenerów z najlepszych europejskich lig? A może chcesz sprawdzić w sposób profesjonalny swoje umiejętności, przeżywając przy tym niezapomnianą piłkarską przygodę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to letnie obozy sportowe Polish Soccer Skills, są właśnie dla Ciebie!

Polish Soccer Skills, to jedne z największych i najlepszych obozów piłkarskich w całej Europie, w których od 2007 roku wzięło udział ponad 50 000 dzieci  z całego świata. W obozach Polish Soccer Skills mogą wziąć udział zarówno dziewczyny, jak i chłopcy w wieku od 7 do 19 lat, niezależnie od poziomu umiejętności piłkarskich. Na początku siedmiodniowego obozu, pod okiem specjalistów, przeprowadzane są testy umiejętności, na podstawie których dobierane są czteroosobowe grupy treningowe.

Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży

Obozy sportowe odbywają się w ośmiu starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych  lokalizacjach – Wałcz, Jarocin, Spała, Kleszczów, Wałbrzych, Zakopane, Mrągowo i Biała Podlaska. Każdy z ośrodków zapewnia pełne wyposażenie pokoi wraz z łazienkami, wyżywienie oraz darmowy dostęp do Internetu. Ponadto, w każdej z wymienionych ośmiu lokalizacji uczestnicy obozów mają dostęp do pełnowymiarowych boisk, hal sportowych czy basenów.

Uczestnicy letnich obozów sportowych Polish Soccer Skills trenują pod okiem trenerów z najlepiej rozwiniętych piłkarsko krajów Europy, którzy współpracują z klubami z hiszpańskiej Primera Division, niemieckiej Bundesligi, holenderskiej Eredivisie, angielskiej Premier League, włoskiej Serie A, czy francuskiej Ligue 1. Dzieci, poza treningami piłkarskimi, mają możliwość odbycia treningu mentalnego z psychologiem sportu, zajęć z fizjoterapeutą, czy nauki języka hiszpańskiego.

Na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy odbierają książkę z opisem swojego indywidualnego profilu umiejętności, a także wyniki testów wraz z Potencjometrem, który pokazuje, jak się prezentują na tle kilku tysięcy zawodników w ich wieku.

Na najlepszych uczestników czekają powołania do Reprezentacji Polish Soccer Skillss. Reprezentanci wyjadą na zgrupowanie zagraniczne, podczas którego rozegrają sparing z jedną z najlepszych europejskich akademii.

Obozy piłkarskie odbywają się w dziewięciu turnusach, przez okres całych wakacji. Pierwszy obóz odbędzie się w Spale, w terminie od 23.06.2019  do 29.06.2019. Koszt turnusu to 1949 zł (nie obejmuje dojazdu). Zapisów można dokonywać na stronie https://soccerskills.pl.

Zobacz także...