Wyniki Biegów Ulicznych w Dębnie

fot. debno.pl

W sobotę 6 kwietnia 2019 roku odbyły się 38. Biegi Uliczne im. Henryka Witkowskiego w Dębnie. Łącznie w zawodach wzięło udział blisko 400 dzieci w wieku szkolnym.

W trakcie imprezy przeprowadzono 10 biegów na dystansach: 400 m, 600 m, 800 m. Uczestnicy imprezy, którzy zajęli I, II, III miejsce, otrzymali puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, medale oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez liczne grono lokalnych sponsorów otrzymały również dzieci, które zajęły IV, V, VI miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne medale.

Bieg 400 m dziewcząt rocznik 2009

  1. Smolarczyk Amelia, 2009, SP2 Słubice
  2. Strzelczyk Tosia, 2009, Maraton Świnoujście
  3. Modrzyńska Nadia, 2009, Maraton Świnoujście
  4. Potomska Paulina, 2009, Maraton Świnoujście
  5. Łukasiewicz Hanna, 2010, SP3 Dębno
  6. Taracińska Hanna, 2009, SP2 Dębno

Bieg 400 m chłopców, rocznik 2009

  1. Filipiak Wojciech, 2009, SP Karsko
  2. Lewandowski Gabriel, 2009, ALKS AJP Gorzów Wlkp.
  3. Kaczmarczyk Leon, 2009, SP Karsko
  4. Ciesielski Szymon, 2009, SP Cychry
  5. Jarema Jan, 2009, SP nr 3 w Dębnie
  6. Pajor Oliwier, 2009, SP nr 1 w Dębnie

Bieg 400 m dziewcząt, rocznik 2008

  1. Wrębiarkowska Maria, 2008, Maraton Świnoujście
  2. Hołyńska Emilia, 2008, SP Dąbrówka Wielkopolska
  3. Urbańska Nikola, 2008, SP1 Dębno
  4. Joanna Włodarczak, 2008, Maraton Świnoujście
  5. Stefańczyk Jagoda, 2008, SP4 Barlinek
  6. Nünberg Alicja, 2008, Maraton Świnoujście

Bieg 400 m chłopców, rocznik 2008

  1. Gołaszewski Tomasz, 2008, SP Gogolice
  2. Syroka Oliwier, 2008, SP3 Dębno
  3. Pawlak Jakub, 2008, SP Golenice/MKP Myślibórz
  4. Pioterek Dorian, 2008, SP2 Kostrzyn n/Odrą
  5. Całko Nikodem, 2008, SP1 Dębno
  6. Piotrowski Maksymilian, 2008, SP1 Dębno

Bieg 600m dziewcząt, rocznik 2007

  1. Owczaruk Hania, 2007, Maraton Szczecin
  2. Smolarczyk Wiktoria, 2007, SP2 Słubice/Lubusz Słubice
  3. Sokołowska Oliwia, 2007, Maraton Szczecin
  4. Sobczyk Dominika, 2007, Maraton Szczecin
  5. Ferenc Weronika, 2007, SP Moryń
  6. Izak Marta, 2007, SP nr 2 w Dębnie

Bieg 600 m chłopców, rocznik 2007

  1. Lisiecki Maks, 2007, SP 3/MKP Myslibórz
  2. Jaśkiewicz Antoni, 2007, Maraton Szczecin
  3. Sumera Wiktor, 2007, SP Gogolice
  4. Malczewski Alex, 2007, SP 2 Myślibórz
  5. Adamowicz Adam, 2007, SP Smolnica
  6. Gutkowski Piotr, 2007, SP nr 3 w Dębnie

Bieg 600 m dziewcząt, rocznik 2006

  1. Ziomko Zuzanna, 2006, Maraton Świnoujście
  2. Wojszko Oliwia, 2006, SP Moryń
  3. Skorupa Zofia, 2006, SP3 Dębno
  4. Nawrocka Małgorzata, 2006, SP Różańsko
  5. Kicińska Wiktoria, 2006, SP3 Dębno
  6. Wolska Hanna 2006 SP Cychry

Bieg 600 m chłopców – rocznik 2006

  1. Łukaczewski Jan 2006 UKS Góralice
  2. Bogusz Jędrzej 2006 SP3/MKP Myślibórz
  3. Budziński Gracjan 2006 SP2 Kostrzyn nad Odrą
  4. Urbański Leon 2006 SP3 Dębno
  5. Cytrynowicz Mateusz 2006 SP Mieszkowice
  6. Gasiński Gracjan 2006 ZSiP w Smolnicy

Bieg 800 m dziewcząt rocznik 2005-2003

  1. Bednarczyk Aleksandra 2004 SP-3/ MKP Myślibórz
  2. Nowak Agnieszka 2005 POSTOMIA Sulęcin
  3. Wróbel Maja 2003 Gimn./ MKP Myślibórz
  4. Malczewska Vanessa 2004 SP2 Myślibórz
  5. Arczewska Amelia 2005 Maraton Świnoujście
  6. Smolarczyk Maja 2005 SP2 Słubice

Bieg 800 m chłopców, rocznik 2005-2003

  1. Komoda Dawid 2003
  2. Wit Michał 2004 Postomia Sulęcin
  3. Nowak Dawid 2003 Postomia Sulęcin
  4. Skarbież Jakub 2003 Postomia Sulęcin
  5. Tylman Szymon 2005 SP3 Dębno
  6. Flisiński Aleks 2004 SP1 Dębno

Zobacz także...