Poznaj wyniki 46. Maratonu Dębno

maraton dębno 2019

W ubiegłą niedzielę emocjonowaliśmy się 46. Maratonem Dębno. Po kilkugodzinnej rywalizacji warto poznać wyniki zawodów.

Najlepszym zawodnikiem 46. Maratonu Dębno został Boniface Wambua Nduva, który pokonał trasę w czasie 2:16:47. Tuż za plecami Kenijczyka znaleźli się zawodnicy z Etiopii – Zewdu Beleke oraz Fikru Abera Dadi.

Najlepszą Polką 46. Maratonu Dębno okazała się Aleksandra Brzezińska z MKL Toruń z czasem 2:34:51. Drugie miejsce zajęła Monika Andrzejczak, a na trzeciej pozycji sklasyfikowano Andżelikę Dzięgiel-Pośladę.

Wśród policjantów najlepszą kobietą okazała się Aleksandra Szyszka z Komendy Stołecznej Policji, a mężczyzną Rafała Jurę z KWP Kraków.

Osobno prowadzona była również klasyfikacja mieszkańców gminy Dębno. Najlepszą kobietą okazała się Barbara Pochranowicz, a tuż za nią znalazła się Katarzyna Wojtasik. Najlepszym mężczyzną okazał się Łukasz Hryciuk, który wyprzedził Pawła Osowskiego i Seweryna Ślesickiego.