Ważny mecz Dębu Dębno

Gracjan Wierzbicki Dab Dębno

fot. Marek PerećDąb

W ramach XVIII kolejki szczecińskiej okręgówki przed piłkarzami Dębu Dębno kolejne ciężkie zadanie. Po udanej inauguracji na własnym stadionie z Zorzą Dobrzany (2:0) tym razem wybieramy się do Chociwla na mecz z tamtejszym Piastem.

Tamtejszy stadion jest dla Nas niegościnny, bo cztery ostatnie wizyty w tamtym miejscu wiązały się z porażkami i zdobytą zaledwie jedną bramką. Miejmy nadzieję że23 marca będzie dniem przełamania tej niechlubnej passy. Początek spotkania na stadionie miejskim w Chociwlu punktualnie o godz. 16.00.

Drużyna gospodarzy sobotniego starcia w dwóch dotychczasowych spotkaniach rundy wiosennej dwukrotnie okazała się być gościnną w stosunku do przeciwników bowiem na początku na własnym terenie podzielili się punktami ze szczecińskim Jeziorakiem (0:0) a przed tygodniem w Choszcznie zremisowali z tamtejszą Gavią (1:1). W ligowej tabeli piłkarze Piasta są tuż nad Nami z 21. punktami ale lepszym bilansem meczy bezpośrednich.

Piłkarze Dębu liczą w końcu na przełamanie tragicznego bilansu spotkań w Chociwlu i choć gra w meczu z Zorzą nie była jeszcze porywająca to kibice spokojnie mogą liczyć w sobotę na trzy punkty choć jak wiadomo, boisko wszystko zweryfikuje. Wszystko będzie już jasne w sobotę parę minut po godz. 18.00 kiedy to sędzia Kamil Bernat zakończy spotkanie.

Zobacz także...