Wylicytuj numer startowy na Maratonie Dębno

maraton dębno 2019

fot. maratondebno.pl

Stowarzyszenie „Maraton Dębno“ zaprasza do licytacji wyjątkowych numerów startowych 1, 2 i 3 w 46.Maratonie Dębno. Pieniądze zebrane z licytacji przeznaczone na leczenie wnuka jednego z twórców Maratonu Dębno. Licytacje potrwają do 29 marca br.

Stowarzyszenie „Maraton Dębno“ prosi o pomoc dla Wiktora Kowalskiego 14 letniego mieszkańca Dębna, wnuka Anny i Eugeniusza Witkowskich osób, które współtworzyły i brały udział przy organizacji Maratonu Dębno od jego pierwszej edycji w roku 1966. . Między innymi, dzięki tym osobom zaczęło sie „wielkie bieganie“ nie tylko w Dębnie ale dało początek obecnemu zainteresowaniu tą  formą rekreacji i popularności biegów ulicznych.

Niestety Pan Eugeniusz zmarł w tym roku po ciężkiej chorobie, a jego wnuk Wiktor u którego zdiagnozowano mięsaka Ewinga, czyli złośliwego nowotwora kości, wymaga stałego specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Konieczne są co tygodniowe wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Koszty leczenia są jednak bardzo wysokie i przekraczają możliwości rodziny. Zwracamy się więc z prośbą o wsparcie jego leczenia i rehabilitacji.

Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „Maraton Dębno“  Nr konta 03 1140 2004 0000 3102 7733 9362 tytułem darowizna Wiktor Kowalski.

Wiktor jest też pod opieką Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą“ KRS 0000037904.

źródło: debno.pl

Zobacz także...