Zmiany kadrowe w juniorach Dębu Dębno

Dąb Dębno

fot. własne

W zespole juniorów starszych  trenera Łukasza Lewandowskiego pojawili się nowi zawodnicy, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu. Są to: Kacper Dolińczyk (Warta Gorzów), Bartosz Bielak (Stilon Gorzów), Przemysław Kowalski (Świt Skolwin), Sebastian Wójcik (Arkonia Szczecin), Szymon Kołtuniak ( powrót po przerwie spowodowanej sędziowaniem).

O kilka zdań poprosiliśmy trenera Lewandowskiego. Oto co nam powiedział. Kadra zespołu na rundę wiosenną jest szeroka i uważam, ze zawodnicy których przekonaliśmy do powrotu do naszego klubu wzmocnią nasz zespół. Mam nadzieję, iż niektórzy z nich wkrótce zasilą pierwszy zespół bo potencjał ich  jest naprawdę duży. Myślę, że potwierdzą to już od pierwszego meczu ligowego. Wkrótce więcej informacji na temat naszego zespołu juniorów.

Zobacz także...