Wyjazdowy sparing Dębu ze Stalą

stadion miejski dąb dębno

Piłkarze Dębu Dębno w sobotnim meczu towarzyskim przegrali na wyjeździe 3-5 z zespołem Stali Lipiany. To kolejny test biało-zielonych przed startem rundy wiosennej.

Dębnianie objęli prowadzenie po upływie kilkunastu minut, kiedy Mateusz Żugaj zagrał piłkę do Jacka Jareckiego, a ten mocnym uderzeniem pod poprzeczkę wpisał się na listę strzelców. Chwilę później Dąb prowadził już 2-0, a z gola mógł cieszyć się Dmytro Voioshyn. Kolejne minuty należały do Stali Lipiany, która wyszła na prowadzenie 3-2, na co biało-zieloni odpowiedzieli trafieniem Łukasza Jackowskiego. Ostatnie dwa ciosy wyprowadzili rywale, którzy ostatecznie wygrali 5-3.

Skład Dębu Dębno: Rumbuć (46’ Wyka) – Niedźwiedzki, Korman, Linkiewicz, Landowski – Żugaj (65’ Biernacki), Woźniak, Jarecki (60’ Potapiński), Jackowski, Olszewski, Voioshyn (65’ Wiarus).