Dąb Dębno po pierwszym sparingu

fot. Spójnia Ośno Lubuskie

Piłkarze Dębu Dębno mają za sobą pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego przegrali z wyżej notowaną Spójnią Ośno Lubuskie.

– Pierwszy mecz sparingowy za nami. Przegraliśmy 0-2. Jesteśmy w trakcie intensywnych  przygotowań, to było widać po zawodnikach, szczególnie po tych, którzy systematycznie trenują. Tak naprawdę to była pierwsza możliwość po przerwie spotkać się na pełnowymiarowym  boisku, stąd nasze problemy w trzymaniu odpowiednich odległości między formacjami. Mamy nad czym pracować, sparingi są bardzo wartościowe dla mnie i zawodników, teraz jest czas na to żeby sobie wszystko poukładać, a od poniedziałku wracamy do pracy. Mamy juz tylko miesiąc, żeby przygotować  optymalna  formę do rozgrywek – powiedział nam trener Gracjan Wierzbicki.

Skład Dębu Dębno: Swakowski (46’ Wyka) – Niedźwiedzki, Majewski, Korman, Landowski (70’ Stankiewicz) – Linkiewicz, Dereń (60’ Jarecki), Żugaj (45’ Voioshyn), Wiśniewski, Jackowski (55’ Siron) – Olszewski.

Zobacz także...