Kolejny występ Stand-Up w Dębnie

standup dębno17 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem w Dębnowskim Ośrodku Kultury. Tym razem dębnowską sceną zawładną niebywale zabawne kobiety! Cena biletu: 20 zł przedsprzedaż i 25 zł w dniu występu.

17 lutego na kolejnej naszej imprezie będziecie mieli okazję zobaczyć na scenie:

Olka Szczęśniak – Wystąpi ze swoim nowym programem ”Zespół HAJSpergera”. Zanim powiesz „Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!” Przyjdź i przekonaj się na żywo, że tak nie jest 🙂 To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Trochę o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat 🙂 Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in. w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Paulina Potocka – prawdziwy jazz stand-upu, w nowym programie ”Pewnego rodzaju rozpie**ol”. Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Prowadzenie: Damian „Viking” Usewicz

Bilety w cenie:
Przedsprzedaż – 20 zł
w dniu wydarzenia- 25 zł

Bilety kupicie online: https://ticketos.pl/event/1644/Stand-Up-Debno.html

źródło: debno.pl

Zobacz także...