Przerwane zapisy na maraton. Biegacze wściekli!

maraton dębno 2019

fot. maratondebno.pl

Niezbyt optymistyczne wiadomości napływają do nas od organizatorów Maratonu Dębno. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, że model zgłoszeń do tegorocznej edycji został wyłączony ze względów technicznych. W internecie już teraz możemy przeczytać wiele negatywnych komentarzy związanymi z organizacją debnowskiej imprezy.

Z przykrością informujemy, że moduł zgłoszeń został wyłączony. Serwery ponownie „padły”. Ilość zgłoszeń w ciągu minuty przekroczyła możliwości systemu – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Maratonu Dębno.Okazuje się, że zapisy na 46. Maraton Dębno zostały przełożone na niedzielę 6 stycznia na godzinę 12:00. – Serdecznie przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację i niedogodności – podsumowano.

W komentarzach możemy trafić na wiele negatywnych treści. – Zabrać im tą Koronę. To chore jest. Co roku to samo – napisał Pan Mariusz. – To są jaja… Brak szacunku dla biegaczy! Jestem za usunięciem tego biegu z listy Korony, w zeszłym roku nie udało mi się zapisać, teraz wychodzi ze znowu sytuacja się powtórzy – dodał z kolei Pan Krzysztof.

Zobacz także...