Praca dla Spedytora – Dębno

Firma transportowa zatrudni spedytora do obsługi własnych pojazdów (busy 3,5t), w transporcie międzynarodowym (preferowany kierunek to Niemcy). Możliwość pracy zdalnej, pracy z domu. Początek współpracy 01-02/2019 roku.

Oferujemy:

– komfortowe warunki pracy (możesz pracować z domu, plaży, ogrodu. Zrobisz swoje i jesteś wolny, szef nie stoi przy Tobie 8 godzin dziennie), liczy się efekt;
– niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, CRM, system GPS z lokalizacją pojazdów;
– motywacyjny system wynagrodzeń (pewna podstawa + premia uzależniona od wyniku);
– możliwość rozwoju (jak się lepiej poznamy chcielibyśmy Tobie powierzyć budowanie swojego zespołu).

Oczekujemy:

– doświadczenia w branży (znajomość giełd transportowych, rozmów z klientami i przewoźnikami, umiejętność wskazania przewoźnikowi formalności, które ma wypełnić na za i wyładunku i egzekwowanie ich);
– dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
– komunikatywność.

Twoje zadania:

– aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych poprzez pozyskiwanie i utrzymywanie bazy stałych zleceniodawców oraz obsługę giełd transportowych;
– zlecenie przewoźnikowi transportu, koordynacja, w przypadku problemów wsparcie kierowcy, rozliczenie zlecenia;
– utrzymanie standardu prawidłowego obiegu dokumentów;
– dbanie o dobre relacje z klientami i przewoźnikami.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, czekamy na Twoje CV, które możesz przesłać za pośrednictwem portalu OLX.

Jeśli zaś, masz jeszcze jakieś pytania, lub coś nie do końca jest dla Ciebie jasne skorzystaj z formularza kontaktowego OLX – odpowiemy.

Link do ogłoszenia znajdziesz TUTAJ.

Rekrutację chcemy zakończyć przed świętami, więc nie ma na co czekać – możliwe, że chcemy zatrudnić właśnie Ciebie. 😉