Pewna wygrana Dębu. Poznaj opinię trenera!

Dąb Dębno

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu 14. kolejki Klasy Okręgowej wykorzystała atut własnego boiska pokonując 4-1 zespół Ogniwa Babinek.

Biało-zieloni nie dali najmniejszych szans rywalom. Dąb już do przerwy prowadził 3-0 po dwóch bramkach Damiana Kuśnierczaka i jednej Łukasza Jackowskiego. W drugiej połowie wynik starcia ustalił Wojciech Wiśniewski.

Dębnianie z siedemnastoma punktami na koncie sklasyfikowani są na ósmym miejscu w tabeli Klasy Okręgowej. Dąb w ostatniej kolejce rundy jesiennej zagra z czerwoną latarnią rozgrywek – Stalą Szczecin.

Pomeczowa wypowiedź trenera Wierzbickiego: Wygraliśmy bardzo ważne spotkanie. Mecz był otwarty z obydwu stron. Dużo akcji, walki oraz sytuacji podbramkowych, co nadawało tempa spotkaniu. Bardzo zależało nam na wygranej, chcieliśmy udowodnić, że stać nas na kolejne zwycięstwo przed własną publicznością po ostatniej przegranej z Golczewem.

Chcieliśmy się godnie pożegnać na własnym stadionie przed zbliżającą się przerwą w rozgrywkach. Strzeliliśmy 4 gole co nas bardzo cieszy, mecz na pewno mógł się podobać zgromadzonym kibicom. Czeka nas za tydzień jeszcze jedno spotkanie w Szczecinie. Jedziemy tam pełni nadziei na zwycięstwo mimo tego, że nie będziemy mogli skorzystać z niektórych zawodników. Wiem natomiast,  że Ci którzy wyjdą od początku, na pewno zostawią serce na boisku.

Zdjęcia z meczu autorstwa Marka Perecia możecie obejrzeć klikając TUTAJ.