Dąb Dębno walczący do końca!

Dąb Dębno

Niemożliwej rzeczy dokonali w sobotnie popołudnie zawodnicy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego do 91. minuty meczu przegrywali 1-2 z Jeziorakiem Szczecin, a zakończyli spotkanie zwycięstwem 3-2!

Sobotni pojedynek rozpoczął się znakomicie dla graczy Dębu Dębno. W 30. minucie gospodarzom prowadzenie dał Damian Kuśnierczak. Goście ze Szczecina odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą dwóch trafień Patryka Gawińskiego.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się porażką biało-zielonych, w pierwszej minucie doliczonego czasu gry stan meczu wyrównał Piotr Linkiewicz. To jednak nie koniec emocji przy Gorzowskiej 7, ponieważ chwilę później Łukasz Jackowski dał dębnianom zwycięstwo i komplet punktów!

DĄB DĘBNO 3-2 JEZIORAK SZCZECIN
Bramki: Kuśnierczak 30’, Linkiewicz 91’, Jackowski 95’ (Dąb)

Dąb Dębno: Swakowski – Niedźwiecki, Dereń, Linkiewicz, Biernacki – Żugaj, Woźniak – Potapiński (55’ Jackowski), Płuska, Olszewski – Kuśnierczak.