Małgorzata Zaradzka powalczy o fotel Burmistrza!

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla Dębna zaprezentował swoją kandydatkę na Burmistrza Dębna. W październikowych wyborach o fotel Burmistrza powalczy Małgorzata Zaradzka!

– Lat 47, zamężna, dwoje dorosłych studiujących dzieci. Od urodzenia mieszka w Dębnie i zna jego specyfikę oraz problemy. Jest bezpartyjna. Posiada wykształcenie wyższe oraz podyplomowe – możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi.

Małgorzata Zaradzka kandydatką na Burmistrza

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla Dębna to grupa młodych osób wsparta doświadczonymi mieszkańcami gminy Dębno, którzy postanowili wystartować w wyborach do Rady Miejskiej. To jednak nie koniec, ponieważ młodzi dębnianie postanowili wystawić swoją kandydatkę na Burmistrza.

Małgorzata Zaradzka Burmistrz Dębna

– Z własnej inicjatywy pozyskała fundusze na zakup środków multimedialnych w ZSP w Dębnie. Pracowała w szkołach wiejskich jak i w samym mieście. Bliskie są jej problemy naszej gminy, wie, że potrzebne są w niej zmiany – podsumowano w facebookowej zapowiedzi.

Przypomnijmy, że na Małgorzatę Zaradzką będzie można zagłosować w niedzielę 21 października. To właśnie wtedy odbędą się wybory samorządowe.

Artykuł został sfinansowany ze środków KWW Młodzi dla Dębna

Zobacz także...