Derby powiatu! Dąb zagra z Osadnikiem

Dąb Dębno

fot. własne

Przed zawodnikami Dębu Dębno spotkanie 1. Kolejki Klasy Okręgowej, w którym zmierzą się przed własną publicznością z Osadnikiem Myślibórz. Początek derbów powiatu myśliborskiego już o godzinie 12:00.

Drużyna Dębu Dębno ma za sobą udaną rundę wiosenną pod wodzą trenera Gracjana Wierzbickiego. Biało-zieloni mają za sobą wymagający okres przygotowawczy, w trakcie którego potrafili ograć 4-ligowych Czarnych Witnica, czy Ilankę Rzepin. Zespół został wzmocniony kilkoma graczami, w tym Konradem Woźniakiem i Przemysławem Dereniem, którzy ostatnio reprezentowali barwy Myśli Dargomyśl.

Dębnianie już w pierwszym meczu zmierzą się w derbach z Osadnikiem Myślibórz. Goście sobotniego pojedynku w minionym sezonie spadli z 4 ligi, dlatego teraz zamierzają się odbudować i powalczyć o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej. W barwach Osadnika występuje choćby Robert Dudek, który swego czasu był podstawowym graczem Dębu.

Wszystkich kibiców zapraszamy na Stadion Miejski przy ulicy Gorzowskiej w Dębnie. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 12:00.

Zobacz także...