Miasto sprzedało działkę na strefie przemysłowej!

fot. debno.pl

Niebawem doczekamy się kolejnej firmy, która zainwestuje w Dębnowskiej Strefie Przemysłowej. Urząd Miasta poinformował o podpisaniu umowy na sprzedaż działki.

– Nabywcą został lokalny przedsiębiorca z branży drzewnej, który jeszcze w tym roku chce rozpocząć budowę hali produkcyjnej. Działka o powierzchni 0,5221 ha została oddana w użytkowanie wieczyste na okres 99 lat. Inwestor planuje budowę hali produkcyjnej z częścią biurową i zapleczem socjalnym. Całość inwestycji ma wynieść około 3 mln złotych – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębnie.

– Zainteresowanie terenami pod inwestycję w naszej strefie jest coraz większe. Działki są uzbrojone i atrakcyjne, a sytuacja gospodarcza sprzyja inwestowaniu, dlatego nasi lokalni przedsiębiorcy szukają nowych lokalizacji. Zgłaszają się też inwestorzy z zewnątrz, dlatego gmina przygotowuje przetarg na sprzedaż kolejnych działek przy ul. Dargomyskiej – powiedział Burmistrz Piotr Downar.

źródło: debno.pl

Zobacz także...