Ważne zwycięstwa juniorów Dębu Dębno

Dąb Dębno

fot. własne 

Kolejne dwa zwycięstwa odnieśli juniorzy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego pokonali 3:0 drużynę Orła Trzcińsko Zdrój i w meczu na szczycie wygrali na wyjeździe z zespołem Odry Chojna 3:1.

W meczu tym nasz zespół wystąpił w następującym składzie: Wyka Fabian (46 m. Paczewski Artur) – Grądziel Jakub, Kurek Jakub, Wróbel Jakub, Tomala Mateusz – Stefański Jakub (46 m. Kowalski Marcin), Wiarus Kacper, Kowalski Przemysław, Niewiadomski Filip – Potapiński Bartosz, Krawczuk Maciej  ( 65 m. Panasiuk Kacper). Bramki w tym meczu strzelili: Potapiński, Stefański, Krawczuk.

O komentarz poprosiliśmy trenera Lewandowskiego. Oto co nam powiedział. Jesteśmy zadowoleni z wygranej z zespołem Odry. Mecz graliśmy z zespołem, który do tej pory zgromadził tyle samo punktów co my i w mojej ocenie prezentuje się bardzo solidnie. Byliśmy w tym meczu jednak zespołem lepszym i zasłużenie wygraliśmy. Jak powiedziałem na początku jesteśmy zadowoleni, ale musimy poprawić skuteczność ponieważ mieliśmy dużo sytuacji i powinniśmy je zamienić na bramki. Poza tym zdarzyło nam się kilka przestojów, które spowodowały mały bałagan w naszej grze. W tym meczu zadebiutował KacperPanasiuk z drużyny trampkarzy i jego występ oceniam pozytywnie.

Zobacz także...