Cenna wygrana Dębu Dębno z Błękitem!

Dąb Dębno

fot. własne

Zwycięską serię kontynuują zawodnicy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego wygrali tym razem 3-0 z Błękitem Pniewo.

Dębnianie objęli prowadzenie po trafieniu Damiana Kuśnierczaka. Chwilę później pewnym egzekutorem jedenastki został Paweł Majewski, a dzieła zniszczenia dokonał Wojciech Wiśniewski.

Wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego: To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, pozwoliło wyprzedzić rywala w tabeli. Od początku do końca spotkania byliśmy zespołem bardzo dobrze zorganizowanym, mocno skoncentrowanym i zmotywowanym na zwycięstwo. W pełni zasłużyliśmy na 3 punkty. Gratulacje dla zawodników za serce, jakie zostawiają na murawie i wsparcie w trudnych chwilach. W sobotę już kolejny mecz, musimy walczyć dalej i koncentrować się już na Błękitnych Stargard. Liga dopiero się rozkręca, musimy pamiętać o naszym celu, jakim jest utrzymanie.

Skład Dębu Dębno: Swakowski – Niedźwiedzki (Trybel), Majewski, Korman, Wasylenko, Żugaj, Majchrzak (Pastwa), Wiśniewski, Olszewski (Kowalski), Jackowski (Stefański), Kuśnierczak.

Zobacz także...