Cenna wygrana Dębu Dębno!

Dąb Dębno

fot. własne

Piłkarze Dębu Dębno dzielnie walczą o utrzymanie w Wojewódzkiej Klasie Okręgowej. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego wygrali na wyjeździe 2-0 z wyżej notowaną Zorzą Dobrzany.

Dąb Dębno objął prowadzenie za sprawą trafienia Romana Majchrzaka. Kilka minut później było już 2-0 dla biało-zielonych, a tym razem z trafienia mógł cieszyć się Łukasz Jackowski.

Wygraliśmy pierwszy mecz wyjazdowy wiosną. To dla nas bardzo ważna wygrana, ponieważ chcieliśmy udowodnić, że zwycięstwo ze Stalą Szczecin nie było przypadkiem. Zrobiliśmy obecnie dwa kroki, które przybliżają nas do utrzymania. Musimy być jednak czujni, żeby po tych wygranych nie wdarło się rozluźnienie w nasze szeregi i zbyt duża pewność siebie. Trzeba twardo stąpać po ziemi. Do każdego rywala podchodzimy z szacunkiem, ale i z wiarą w swoje umiejętności. W środę kolejny mecz, walczymy dalej, żeby wszyscy sympatycy Dębu mogli cieszyć się z wygranych swojej drużyny – powiedział nam trener Gracjan Wierzbicki.

Skład Dębu Dębno: Swakowski – Trybel (Kreft), Majewski, Korman – Wasylenko, Wiśniewski, Majchrzak (Kowalski), Żugaj, Jackowski (Stefański), Pluska (Laska) – Kuśnierczak.

Zobacz także...