Juniorzy Dębu Dębno po kolejnym sparingu!

Dąb Dębno

fot. własne

W piątek 23 lutego juniorzy Dębu Dębno rozegrali pierwszy z pięciu zaplanowanych meczy kontrolnych przed zbliżającą się rundą wiosenną. Podopieczni trenera Łukasz Lewandowskiego zmierzyli się w Barlinku z miejscową Pogonią. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni 7:5.

Bramki dla naszego zespołu strzelili: Rudziński Mariusz (2), Potapiński Bartosz, Kacper Kacprzak, Kacper Kreft.

Juniorzy wystąpili w następującym składzie: Wyka Fabian-Wróbel Jakub, zawodnik testowany, Kurek Jakub, Kreft Kacper – Kacprzak Kacper, Niewiadomski Filip, Kowalski Przemysław, Karaluś Marceli – Rudziński Mariusz, Potapiński Bartosz.

Oto co o meczu powiedział trener Lewandowski. To był dla nas  bardzo wartościowy sparing z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Zespół Pogoni w lidze wygrał  wszystkie mecze i prezentował się w spotkaniu z nami bardzo dobrze. Jestem zadowolony z tego co pokazali chłopcy, szczególnie w pierwszej części spotkania, kiedy zdominowaliśmy zespół gospodarzy czego odzwierciedleniem było nasze prowadzenie 4:0. Niestety obraz spotkania psuje utrata 3 bramek w ostatnich 10 minutach. To nie powinno nam się przydarzyć i musimy wyciągnąć z tego prawidłowe wnioski. Fajnie zaprezentował się zawodnik testowany i mam nadzieję, że zostanie z nami już na tą rundę. Cieszy mnie także powrót do zespołu Mariusza Rudzińskiego i Kacpra Kacprzaka, którzy wzmocnią rywalizację w zespole.

Zobacz także...