Porażka Dębu z Iną!

Dąb Dębno

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu 32. kolejki czwartej ligi zachodniopomorskiej przegrała przed własną publicznością 3-5 z zespołem Iny Goleniów.

Podopieczni trenera Ryszarda Ostapiuka objęli prowadzenie w 26. minucie za sprawą trafienia Mateusza Laski. Goście odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą goli Przemysława Stosio, Filipa Kominka i Michała Jarząbka. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 2-3, bowiem bramkę dla gospodarzy zdobył Ivan Kovalenko. Dębnianie dążyli do dogonienia rywali, do remisu doprowadził Paweł Majewski, ale w ostatnich minutach do siatki trafiali już tylko goście.

DĄB DĘBNO 3-5 (2-3) INA GOLENIÓW