Remis młodzików Dębu Dębno

Dąb Dębno

Dębno

W sobotę 16.04.2016 r. drużyna młodzików Dębu Dębno rozegrała kolejne spotkanie ligowe w grupie IV Terenowej Ligi Młodzika. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Odry Chojna. Spotkanie odbyło się w Dębnie przy ulicy Daszyńskiego.

W pierwszej połowie meczu zdecydowaną przewagę miał zespół gości, jednak nie potrafił tego udokumentować bramką i do przerwy widniał wynik 0:0. Po przerwie młodzi zawodnicy Dębu ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków i gra się wyrównała. Efektem tego było kilka stworzonych sytuacji, z których najlepsze miał Oskar Witwicki, gdzie dwa razy w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości raz minimalnie przestrzelił, a w drugiej trafił w słupek. Mimo tego udało się dla gospodarzy wyjść na prowadzenie. Po strzale z dystansu przez Łukasza Dzieciucha Dąb wyszedł na prowadzenie.

Z prowadzenia chłopcy cieszyli się tylko pięć minut. Na strzał z daleka zdecydował się jeden z zawodników gości i piłka ugrzęzła w siatce. Oba zespoły stworzyły sobie jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki, jednak wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów. Kolejne spotkanie drużyna rozegra w niedzielę 24.04.2016 r. na boisku w Dębnie przy ulicy Daszyńskiego  o godzinie 12.00. Przeciwnikiem będzie zespół CRS Barlinek.