Pewna wygrana juniorów Dębu Dębno!

Dąb Dębno

W niedzielę 10 kwietnia 2016 roku juniorzy młodsi Dębu Dębno rozegrali kolejny mecz ligowy. W Szczecinie pokonali wyżej notowany zespół SALOSU 3:0 po bramkach Przemysława Kowalskiego, Patryka Majewskiego i Kacpra Nowickiego.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Paczewski Artur- Jackowiak Marcin, Chełpa Radosław, Naklicki Bartosz, Kurek Jakub- Kołtuniak Szymon (50 m. Niewiadomski Filip), Rudziński Mariusz, Michałek Leszek ( 50 m. Nowicki Kacper), Pacewicz Marek ( 41 m. Majewski Patryk) – Kowalski Przemysław, Szczepaniak Kamil ( 68 m. Wróbel Jakub).

Jak nam powiedział trener Lewandowski w pierwszej połowie drużyna SALOSU zdecydowanie przeważała, ale nie stworzyła sobie 100 % sytuacji do strzelenia bramki, którą za to strzelili nasi zawodnicy po indywidualnej akcji P. Kowalskiego. W drugiej połowie mecz się wyrównał a od 60 minuty zespół Dębu przeprowadzał coraz groźniejsze akcje czego wynikiem było strzelenie kolejnych bramek. Mecz mógł i powinien skończyć się wyższą wygraną, ale 100 % sytuacji nie wykorzystali K. Szczepaniak i P Kowalski. Cieszy w tym meczu postawa defensywy, która nie pozwoliła drużynie SALOSU na stworzenie ani jednej 100 % sytuacji na strzelenie bramki.