DAM PRACĘ: Sprzedawca

Piekarnia Bagietka to firma posiadająca dwa nowoczesne zakłady produkcyjne oraz kilkadziesiąt punktów sprzedaży – własne Sklepy Firmowe. W związku z dynamicznym rozwojem i planowanym otwarciem kolejnych punktów sprzedaży poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KASJER / SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Dębno

Wymagania względem Kandydata / Kandydatki:
– doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane w gastronomii)
– książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
– sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
– uśmiech i nastawienie na dobrą obsługę Klienta
– gotowość do pracy zmianowej (zmiany 8-godzinne) w godzinach 05.00 – 20.00

Zakres obowiązków:
– sprzedaż i promocja artykułów
– profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
– dbanie o ekspozycję towaru, składanie zamówień i rozliczanie zwrotów

Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + premia)
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
– kompleksowe szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Numer telefonu: 509 871 717