DAM PRACĘ: Kierownik Alior Banku

Idoradcy Hanna Olechnowicz-Bartkowska działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Dębnie na stanowisko: Kierownik Placówki Bankowej

Zakres obowiązków:
• aktywne zarządzanie zespołem sprzedażowym
• nadzór nad funkcjonowaniem placówki, dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw, realizacja założonych planów sprzedażowych
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych, sprzedaż produktów bankowych
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta ,mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji
• umiejętność budowania długofalowych relacji, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
• umiejętność pracy pod presją czasu
• preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią)
• otwartość, komunikatywność i kreatywność w działaniu
Oferujemy:
• umowę o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + system prowizyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer telefonu: 881 021 285