Firma Skanska rozbuduje przedszkole w Dębnie

fot. bip.debno.com.pl

fot. bip.debno.com.pl

Wydział Realizacji Inwestycji Urzędu Miejskiego w Dębnie poinformował o wynikach postępowania przetargu nieograniczonego na remont, przebudowę oraz rozbudowę Przedszkola nr 2 na potrzebę utworzenia dwóch oddziałów żłobkowych. Wykonawcą inwestycji zostanie firma Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie.

Na stronie internetowej eDebno.pl informowaliśmy Was już pewien czas temu o przetargu na remont, przebudowę oraz rozbudowę Przedszkola nr 2 w Dębnie – więcej na ten temat możesz przeczytać klikając TUTAJ. Tymczasem spośród trzech złożonych ofert, wybrano najkorzystniejszą złożoną przez firmę Skanska S.A w cenie nieco ponad 4,5 miliona złotych brutto.

Warto w tym momencie nadmienić, że Rada Miejska uchwałą z 18 maja 2015 roku zwiększyła wysokość środków finansowych przeznaczonych na to zadanie do wysokości 4 950 000 złotych – więcej przeczytasz TUTAJ.

Dodajmy, że inwestycja została dofinansowana dzięki programowi wspierania rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Umowa pomiędzy stronami zostanie podpisana 28 maja 2015 roku.

Nowe ceny reklam na eDebno.pl! Sprawdź, skontaktuj się i zareklamuj!

Zobacz także...