II Bieg Dębno mówi nie narkotykom za nami

fot. eDebno.pl

fot. eDebno.pl

Po raz drugi już, ponad setka amatorów biegania stanęła na starcie biegu, pod dumnym tytułem „Dębno mówi nie narkotykom”. Właśnie to hasło było głównym powodem, dla którego tylu biegaczy podjęło wyzwanie sprawdzenia samego siebie. 

Rywalizacja sportowa miała tutaj drugorzędne znaczenie, liczyła się idea. Przygotowano medale dla wszystkich uczestników, którzy zameldowali się na mecie, podobnie postąpiono z nagrodami rzeczowymi, które również losowane były spośród wszystkich biegaczy. Jednak duch sportu nie pozwala pozostawić rywalizacji bez rezultatów, dlatego organizatorzy postanowili wyróżnić 3 najlepsze osoby w kategorii mężczyzn i kobiet.

Wśród Pań tryumfowała dzisiaj Malwina Dymek, z czasem 23.59, druga była Agnieszka Hytry uzyskując czas 26,28. Jako trzecia na mecie zameldowała się Emilia Sawczuk, pokonując trasę w 27,25 min.

Swoje Panowanie na dębnowskich trasach biegowych potwierdził Łukasz Hryciuk, który po wczorajszym zwycięstwie w Myśliborskiej Dziesiątce, również dzisiaj tryumfował z czasem 20,10 min. Drugi dziś był natomiast Józef Podbereski, który zameldował się na macie po 21,11 min zmagań. 22,06 min zajęło dotarcie do mety Tomkowi Osowskiemu, który zajął trzecie miejsce.

Komplet wyników znajdziecie klikając w poniższe linki:

Klasyfikacja Panów TUTAJ.
Klasyfikacja Pań TUTAJ.

Zobacz także...