Kibice Olimpii Troszyn zatrzymani przez policję

policja

fot. google.com

Policjanci z Komendy Powiatowej w Myśliborzu podczas meczu Czarni Czerników – Olimpia Troszyn zatrzymali trzech kibiców drużyny gości, którzy podczas spotkania wbiegli na plac gry obrażając sędziego. Arbiter główny był zmuszony przerwać pojedynek obu zespołów.

Podczas niedzielnego spotkania Czarnych Czerników z Olimpią Troszyn, kibice drużyny gości zaczęli okazywać swoje niezadowolenie z pracy sędziego. Na dziesięć minut przed zakończeniem meczu trójka fanów wbiegła na boisko wykrzykując przy tym słowa obrażające arbitra, który tym samym przerwał pojedynek.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Myśliborzu po incydencie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 34, 29 i 22 lat. Wszyscy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu – dwóch z nich było w stanie nietrzeźwym. 34-latek został skazany przez sąd na karę grzywny w wysokości 500 złotych, 29-latek zapłaci 600 złotych, natomiast 22-letni mężczyzna otrzymał karę ograniczenia wolności na okres 1 miesiąca z zamianą na 40 godzin prac społecznych – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Nowe ceny reklam na eDebno.pl! Sprawdź, skontaktuj się z nami i zareklamuj!

Zobacz także...