Przed nami II bieg Dębno mówi nie narkotykom!

dębno_narkotyki

fot. debno.pl

Już w najbliższą niedzielę 17 maja 2015 roku w Dębnie odbędzie się II bieg pod hasłem „Dębno mówi nie narkotykom”. Uczestnicy biegu wyrażą tym samym swój protest przeciwko zażywaniu narkotyków i środków psychoaktywnych, a także wypromują zdrowy styl życia.

Tradycyjnie organizatorami biegu są Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno, Gmina Dębno, Dębnowski Ośrodek Kultury ora Miejsko-Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Druga edycja biegu odbędzie się 17 maja o godzinie 10:00 na promenadzie wzdłuż jeziora Lipowo. Biuro zawodów czynne będzie w DOK-u w godzinach 8:30 – 9:30. Uczestnicy będą musieli przebiec cztery pętle – łącznie 6 kilometrów.

Aby wziąć udział w biegu należy zapisać się przez internet do 15 maja klikając TUTAJ. Jeżeli ktoś nie zdąży zarejestrować się drogą elektroniczną, to będzie mógł to uczynić w biurze zawodów otwartym w dniu biegu. Od zawodników nie będzie pobierana opłata startowa. Dla uczestników przewidziano pamiątkowe medale, a pierwsze trzy osoby wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone okolicznościowymi upominkami rzeczowymi. Ponadto spośród uczestników zostaną wylosowane trzy karty upominkowe o wartości 100 PLN na zakupy w Intersporcie.

Dodajmy, że sponsorami biegu są Netto Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Mirmot” Mirosława Napieracza.

Nowe ceny reklam na portalu eDebno.pl. Sprawdź, skontaktuj się z nami i zareklamuj!

Zobacz także...