Dąb Dębno lepszy od Lecha Czaplinek!

Dąb Dębno

Drużyna Dębu Dębno w sobotnim spotkaniu IV ligi zachodniopomorskiej odniosła kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenera Marcin Domagały wykorzystali atut własnego boiska wygrywając 3-1 z zespołem Lecha Czaplinek.

Piłkarze Dębu Dębno z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w pierwszej odsłonie spotkania. Biało-zieloni objęli prowadzenie w 16. minucie, a na listę strzelców wpisał się Roman Majchrzak. To jednak nie koniec, ponieważ tuż przed przerwą dał o sobie znać Kamil Walków, który w przeciągu dwóch minut zdobył dwa gole. Tymczasem zawodników Lecha Czaplinek stać było tego dnia tylko na jedno trafienie, które zaliczyli w drugiej odsłonie.

DĄB DĘBNO 3-1 (3-0) LECH CZAPLINEK